Засоби Клоран Каталог

Клоран – перший дермокосметичний бренд у світі. Він був створений у 1963 році французьким ученим, фармацевтом та дослідником П’єром Фабром.

Основними відмінностями дермокосметичних засобів є наступні критерії: виготовляються так само ретельно, як і ліки; обов’язково тестуються на безпеку та ефективність; вони гіпоалергенні та мають мінімум інгредієнтів.

Саме Клоран створив перший у світі шампунь з активним інгредієнтом рослинного походження, який і сьогодні залишається лідером продаж у багатьох країнах.

У компанії П’єр Фабр розроблені та запроваджені екологічно відповідальні програми вирощування та збору рослин. З яких пізніше виготовляють засоби для волосся.

Ефективність і безпека цих засобів науково доведена.

Від Вівсяного молочка до Хініну, від Кропиви до Гранату…Лабораторії Клоран досліджують рослинний світ у пошуках видів, які є найбільш придатними для вирішення проблем кожного типу волосся.

Бренд Клоран пропонує широку гаму засобів, які забезпечать необхідний догляд для будь-якого типу волосся. Щоб переконатися у високій ефективності засобів, здійснюйте 3 кроки в догляді за волоссям: очищення (шампуні), живлення та догляд (бальзам, маска), додатковий догляд (сухі шампуні).

Розглянемо всю гаму шампунів Клоран.

Для усіх типів волосся для щоденного використання підійде ніжний догляд на основі Вівсяного молочка.

Овес підбирають особливий – Овес посівний. Завдяки високому вмісту вуглеводів, ліпідів і вітамінів, які мають пом’якшувальні та захисні властивості шампунь гарно зволожує, захищає та робить волосся м’яким. Підходить для усіх членів родини.

Шампунь для щоденного використання із м’якоттю Солодкого лимону та для надання блиску

Підходить для нормального та схильного до жирності волосся.

Забруднення довкілля, стрес, жорстка вода, паління… Сучасні умови життя можуть негативно впливати на здоров’я вашого волосся. Вони стають важкими і позбавленими життєвої сили, швидко жирніють.

Лабораторії Клоран відкрили лікувальні та тонізуючі властивості Солодкого лимону. Завдяки високому вмісту вітамінів та амінокислот, волосся відновлюється, набуває блиску та здорового вигляду. Ніжно очищені від зовнішнього нальоту волосся і шкіра голови надовго залишаються чистими.

Терапія і профілактика випадіння волосся з Хініном та Кофеїном.

Тимчасове (реактивне) або постійне випадіння волосся може бути спричинене численними факторами (вік, спадковість, гормональний дисбаланс, довкілля, стрес, пологи та ін.). Через це кровопостачання волосяної цибулини погіршується і волосся стає ослабленим і ламким. Без нормального кровопостачання волосся втрачає силу і густоту.

Лабораторії Клоран віднайшли формулу росту: хінін, відомий своїми зміцнювальними властивостями, та кофеїн, знаний своїми стимулюючими властивостями.

Результат при регулярному використанні шампуню – здорове, міцне, густе волосся.

Шампунь себорегулюючий з екстрактом Кропиви для жирного волосся.

Волосся стає жирним через надмірне вироблення шкірного сала сальними залозами шкіри голови. При цьому волосся даного типу дуже швидко стає важким, тьмяним і втрачає об’єм. Шкірне сало також може стати причиною подразнень, лупи або випадіння волосся.

Спеціально для такого типу волосся лабораторії Клоран вибрали Кропиву дводомну, відому її активною себорегулюючою дією. Шампунь ніжно та ефективно видаляє надлишки шкірного сала та регулює його виділення. Волосся надовго залишається чистим та легким.

Пом’якшувальний догляд за шкірою голови – шампунь з екстратом Півонії.

Коли захисна система голови функціонує неправильно, ви відчуваєте дискомфорт. Лабораторії Клоран використовують Півонію, яка містить велику кількість пеонифлорину, запатентованого активного компоненту, відомого своєю протисвербіжною і заспокійливою дією. Шампунь з екстратом Півонії пом’якшує чутливу і подразнену шкіру голови, заспокоює її та відновлює.

Шампунь з екстрактом Красолі від сухої лупи.

Сухі, тонкі, білі, помітні лусочки на ваших плечах – суха лупа – це наслідок тимчасового або хронічного дисбалансу шкіри голови. Лабораторії Клоран обрали Красолю через її очищувальні властивості, ефективність яких була науково доведена.

Застосування цього шампуню дозволить позбавитися лупи. Волосся стане знову м’яким і шовковистим.

Шампунь з екстрактом Мирта від жирної лупи.

Лупа прилипає до жирної шкіри голови і викликає свербіж. Лабораторії Клоран обрали Мирт за в’язкі і стягуючі властивості. Саме вид Мирт звичайний є багатим на поліфеноли, які мають сильні очищувальні властивості та допомагають позбавитися лупи.

Засоби для сухого волосся на основі олії Манго.

Негативний вплив зовнішнього середовища, використання фена, хімічні процедури призводять до втрати захисної плівки волосся. Воно стає сухим, легко плутається, втрачає гладкість і м’якість. Лабораторії Клоран обрали Манго індійське через його живильні властивості та високий вміст жирних кислот, на які багата кісточка плода. Завдяки цьому засоби на основі Манго чудово живлять сухе волосся, відновлюють його м’якість.

Засоби для сухого, пошкодженого та ламкого волосся на основі екстракту Фініка пустельного

Наше волосся щодня піддається зовнішньому агресивному впливу (регулярне сушіння феном, фарбування, знебарвлення волосся та інші процедури). Воно стає жорстким, тьмяним і дуже сухим. Зміни відбуваються по всій довжині, волосся слабшає і ламається під час розчісування. Фінік Пустельний через високий вміст протеїнів і жирних кислот, що мають відновлювальні властивості, був вибраний Лабораторією Клоран для зміцнення та догляду за сухим волоссям.

Догляд за фарбованим волоссям з екстрактом Граната

Сьогодні мільйони жінок у всьому світі змінюють свій вигляд саме за допомогою фарбування. Це не тільки спосіб самовираження, але і модний тренд. Однак це також перша причина зміни структури волосся. З часом волосся стає жорстким і тьмяним. Красивий колір може проявитися тільки на здоровому волоссі, тому фарбованому волоссю потрібен особливий догляд. Лабораторії Клоран оьрали Гранат через його активні властивості фіксації кольору. Шампунь та бальзам з екстрактом Граната надовго зберігають яскравість кольору фарбованого волосся.

Особливий догляд світлого волосся засобами із Ромашки

Натуральне світле або висвітлене біляве волосся більш вразливе до агресивного впливу ультрафіолетових променів, воно швидше ушкоджується та тьмяніє. Лабораторії Клоран відкрили активний інгредієнт апігенін, що міститься у пелюстках Ромашки. Апігенін володіє освітлювальними властивостями. Засоби із Ромашкою чудово доглядають, очищають та освітлюють світле волосся.