Псоріаз причини та лікування

Причини виникнення, характерні ознаки та методи лікування псоріазу

Що таке псоріаз і які його ознаки? Псоріаз – це неінфекційне хронічне захворювання, дерматоз, що уражає в основному шкіру, хоча можливе і запалення суглобів (псоріатичний артрит). Для псоріазу характерні припідняти над поверхнею шкіри плямки-бляшки сірого або сріблястого кольору, що нагадують застиглий віск чи парафін. Начастіша локалізація в місяцях, що піддаються тертю і тиску: розгинальльні поверхні ліктьових і колінних суглобів, згини, сідниці. Однак при генералізації процесу бляшки можуть появлятися в будь-якому місці шкіри, включаючи волосисту частину голови, долоні рук, підошви стоп навіть зовнішні статеві органи.

Хвороба змушує постійно шукати ефективні засоби, які допомагають контролювати її симптоми. На даний момент медицині невідомі лікарські засоби, які б на завжди допомогли позбутися цієї хвороби. Проте лікування у дерматолога може допомогти на деякий час позбутися псоріазу. Після чого потрібно постійно уникати чинників, які викликають рецедиви (повернення) псоріазу. А також постійно підбирати ефективні косметичні засоби для зменшнння проявів хвороби.

В зоні ризику люди, які обтяжені спадковістю, тобто якщо хтось із батьків чи родичів хворів псоріазом. Також причинами рецедивів є куріння, алкоголь, стреси, деякі гормональні порушення, хронічні інфекційні хвороби, порушення дієти, надмірне вживання солодких продуктів, шоколадних виробів, кави, цитрусових. Кожен організм індивідуальний, тому потрібно “вивчити і досухатись” до нього. Лікарі радять вести щоденник, так можна легко відстежити, що саме викликає рецедив псоріазу.

Лікування псоріазу можна проводити тільки під контролем дерматолога!!! А от потім потрібна постійна і кропітка праця над собою. Тут і дієта, і здоровий спосіб життя і , звичайно, місцеві лікувальні засоби за ураженою шкірою. Потрібно індивідуально підбирати зволожуючі засоби лікувальної косметики, збагачені вітаміном D, дьогтем, кремнієм. Слід періодично змінювати креми, щоб не було привикання, дотримуватись правил «проби» -при першому використанні нового косметичного засобу наносити його на невелику ділянку ураженої шкіри.

Моделі, актори, політики та інші відомі люди не захищені від псоріазу. Для прикладу, Світська левиця Кім Кардашьян дізналася минулого літа, що хворіє цією хворобою. Хвороба у неї проявляється на ногах.

Тіна Кароль – співачка України, одна з учасниць Євробачення в 2006 році, також страждає на псоріаз.
Брітні Спірс – відома американська співачка давно страждає від псоріазу. Перш актриса намагалася не звертати на хворобу особливої ​​ Камерон Діас – зірка Голлівуду, популярна актриса, американська модель. Хвороба у актриси проявляється на ліктях і під колінами – найбільш видні місця. уваги, оскільки симптоми не дуже її турбували. Однак тепер псоріаз турбує співачку набагато більше і прогресує. Псоріаз у Брітні проявляється на ступнях та нижніх частина ноги, а приховати ці місця від очей практично не можливо.

Звичайно, це не весь список. Проте кожен з цих людей продовжує жити на повну, більше того, вони живуть повноцінним щасливим життям.

Памятайте, що псоріаз – це не вирок, потрібно тільки знайти правильні методи лікування. І будьте здорові!!!

Ефективний та безпечний крем від псоріазу