Себорея! Що це? Лікування себореї голови та лиця!

Лікування себорейного дерматиту

Вас турбує ламке волосся, густа і рясна лупа, занадто суха чи жирна шкіра голови з великими лусочками лупи?

Негайно зверніться до лікаря-дерматолога, щоб встановити правильний діагноз. Можливо у вас себорея?!

При вчасному зверненні до спеціаліста і при відповідному лікуванні у більшості випадків про хворобу забувають. Все ж у 10% проявів себореї хвороба може перейти в хронічний перебіг, особливо, коли в анамнезі є спадковий фактор. Проте в ніякому разі не опускайте руки. Зверніться за кваліфікованою медичною допомогою, а коли симптоми хвороби зникнуть, не забувайте за профілактичні заходи при себореї, тобто попередження рецидивів.

Перше правило – це дієта. Потрібно обмежити вживання жирної, гострої та надто солоної їжі. Не рекомендується надмірне вживання копчених продуктів, приправ, прянощів, продуктів багатих на вуглеводи, зокрема картоплі.

Збагатіть раціон овочами, вівсяною кашею, фруктами, яйцями, кисломолочними продуктами, оліями рослинного походження.

По-друге, рекомендовані сонячні та повітряні ванни, помірні фізичні навантаження.

По-третє, лікування себорейного дерматиту не буде завершеним без правильно підібраних засобів особистої гігієни. Рекомендовано шампуні насичені кетоконазолом, сульфідом селену, дьогтем, перетіонуцинком, циклопіроксом, саліциловою кислотою. Необхідно періодично міняти шампуні від себореї, щоб не було привикання. Ставтеся відповідально і до вибору кремів для шкіри обличчя, рук,інших частин тіла, уражених себореєю.

       

 

 

 

 

 

 

Пам’ятайте – кожна людина – це окрема система. Підхід до лікування повинен бути індивідуальним. Тому обов’язково зверніться до лікаря!!! І тільки після лікування дотримуйтеся правил гігієни, харчування, способу життя. Будьте здорові.