Про нас

Інтернет-магазин косметики SoftSkin пропонує Вам оригінальну французьку косметику. В магазині представлено 4 основних бренда компанії “П’єр Фабр”: AVEN, A-Derma, Ducray, Kloran.

Компанія “П’єр Фабр” є другою за величиною приватною фармацевтичною компанією Франції. Вся продукція виробляється на фармацевтичному заводі у Франції, відповідно до стандартів GMP і всіма нормами ЄЕС з виробництва лікарських засобів. До складу входять тільки інноваційні та безпечні активні компоненти. Перед виходом на ринок продукція тестується на 8000 учасниках, в тому числі на гіпоалергенність та ефективність. Оцінка проходить під контролем дерматологів та педіатрів.

Дерматологічні лабораторії Авен створили повну гаму засобів для догляду за чутливою, пошкодженою шкірою, для лікування шкірних захворювань, таких як акне, дерматит, алергічний дерматит та інше. За основу взяли Термальну Воду Авен з її заспокійливими властивостями, підтвердженими науковими дослідженнями.

A-Derma – перший дерматологічний і косметичний бренд, який використовує активний інгредієнт рослинного походження. Ексклюзивно органічно вирощений овес Реальба одночасно лікує і заспокоює подразнену, захищає вразливу, делікатну шкіру, схильну до алергічних реакцій. Лікарі активно призначають як для дорослих так і для дітей.

Дерматокосметичний бренд Ducray пропонує інноваційні, високотехнологічні засоби для вирішення основних проблем волосся і шкіри. Використовується в доповненні до медикаментозного лікування.

Kloran є брендом по догляду за волоссям та шкірою на основі рослинних екстрактів. Лабораторії Kloran першими ввели до складу своєї продукції рослинні екстракти і розробили їх оптимальний процентний вміст.